SİGORTALI TAŞIMACILIK

SİGORTALI TAŞIMACILIK

ZONGULDAK SİGORTALI TAŞIMACILIK

Zonguldak Yanık Nakliyat müşterilerini memnun etmek adına eşyalarızı sigortalatabilmektedir. benim eşyalarım kırılgan hassan bir eşya çok önemli , maddi veya manevi diyorsanız eğer eşyalarınızı taşırken isteğinize göre sigorta yapmaktadır . Eşyalarınızın paketleme işlemi yapıdığı andan araca taşınırken araçtan indirilip ikinci adrese taşınırken montaj yapıldığı ana kadar sigorta işlemi devam etmektedir. Eşyalarınız sigortalıyken hiç bir zarar gelmeyeceğinin garatnisini veren Zonguldak Sigortalı Taşımacılık personellerine güvenebilirsiniz. Bu süreç içersinde personellerimizden kaynaklı yada araç içersinde taşınırken oluşabilecek hasarda firmamız bu sorumluluğu almaktadır ve hasarın %100ü karşılamaktadır . Zonguldak Sigortalı Taşımacılık eşyalarınıza hiçbir zarar gelmeden paketleme ,taşıma ve montaj işlemini dikkatli ve özenli bir şekilde yapan bir firmadır. Bu konuda firmamız oldukça güvenli bir hizmet vermektedir. İşini son derecede dikkatli ve özenli bir şekilde yapan  personellerle çalışmaktayız . Verdiğimiz hizmetten memnun kalacağınıza dair iddialıyız . Daha önce yaptığımız işlerdende başarılı olduğumuz aldığımız olumlu geri dönütler ve tebriklerle kanıtlanmaktadır .

 Türkiyenin bir çok yerine zonguldak asansör kiralama hizmetimiz mevcuttur  evden eve taşıma nakliyeciligin yanı sıra asansör kiralama hizmetimizi sunmaya devam ediyoruz .  27 kata kadar uzana bilen profisyonel güvenilir asansör hizmeti sunuyuroruz. 
siz değerli müşterilerimizin magdur olmaması için elimizden geleni yapıyoruz ev taşıma sırasında bir çok profisyonelce egitilmiş elamanlarımız eşyalarınızı güvenli bir şekilde  paketleyip düzgün bir şekilde taşıma hizmeti sunuyoruz

ZONGULDAK YANIK NAKLİYAT

Diğer Hizmetler

Zonguldak Yanık Evden Eve Nakliyat İle Çalışın profesyonel nakliyat hizmetlerimizden yararlanın.